Anunturi

Bine ai venit [ Inregistrare | Logare

Angajam agenti de vanzari

Detalii anunt

Suntem in cautarea candidatilor potriviti pentru echipa noastra.

Cerinte: prezentare agreabila si dinamica; abilitati de comunicare si negociere; cunoasterea limbii engleze; experienta minim 1 an in vanzarea serviciilor/produselor

Responsabilitati: promovarea si vanzarea serviciilor si a produselor din sfera de activitate a firmei noastre: web design, servicii grafice, SEO, realizare CRM-uri, realizare aplicatii, productie media, productie publicitara, publicitate outdoor, hosting; consolidarea, cresterea, fidelizarea clientilor; asigurarea derularii procesului de vanzare in cele mai bune conditii.

Beneficii: mediu de lucru placut; posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica; program flexibil; bonusuri

Daca va intereseaza sa lucrati cu noi, asteptam CV-ul dvs la adresa de e-mail contact@websitesdesign.ro. Va rugam sa specificati in subiectul e-mailului numele jobului pentru care aplicati.

Anunturi sponsorizate